"’Deze bijzondere rosé, gemaakt van garnacha druiven, heeft een prachtige zalmkleur. In het aroma herken je frisse tonen van bloemen, aardbei en cake. De afdronk is sappig, droog en erg zacht en lang." Derrick Neleman

Deze wijn heeft een bijzonder label en een bijzondere naam, ontworpen door een jonge designer met een knipoog naar zijn gedachten over wijn. Er wordt veel geschreven over wijn, moeilijk gedaan over wijn, dit is zoals hij het ziet: Just Fucking Good Wine en niets anders! In de serie Just Fucking Good Wine hebben we ook een rode wijn en een witte wijn. Benieuwd naar andere rosés van Neleman? We hebben een ruim assortiment!

De pita vulling van knapperige rauwe groenten en zachte, gefrituurde aubergine is vol en rijk aan smaak, met dank ook aan de tahin- en mangosaus. Vol en rijk is ook de wijn met licht rood fruit als aardbei en zoete pruim, met structuur en sappige frisse zuren. Kortom: goed in balans. Met zijn kracht en prettige zoet- en zuurbalans een goede combinatie met het kruidige pitabroodje.
GA NAAR RECEPT
"Serieus geld. Maar ook serieus van inborst, volop trakterend op rijp rood fruit (lekker aardbeiig-frambozig dit jaar) kruidig, fijn droog en bepaald niet oppervlakkig."
RAPPORTCIJFER: 8,5
Wijnschrijver Harold Hamersma proeft jaarlijks heel veel wijn. En beoordeelt ze met een rapportcijfer. Alleen de allerbeste wijnen, cijfer 7,5 of hoger, worden met proefnotitie vermeld in De Grote Hamersma.